nikman_ (nikman_) wrote in utm_in_ua,
nikman_
nikman_
utm_in_ua

23-24 серпня День Незалежності в УНЕЖІВ Унежі відбудеться другий фестиваль.

Як і обіцялося, територія форматності Кузня продовжує працювати. На цей раз затійники першого фестивалю запрошують нас разом відсвяткувати “День Незалежності України в УНЕЖІ”.

Свято триватиме два дні - 23-24 серпня і музичну частину складатимуть українські гурти: Оt Vinta, Етно XL та Бреm Сtокер (Рівне), Тінь Сонця, Рутенія, Перлини Степу та Amalgamma (Київ), Сад (Дніпропетровськ), Полинове Поле (Львів), Гуцул Каліпсо та Серцевий напад (Чернівці), Хорта (Запоріжжя), Фанкоманія (Житомир), (Київ), Тарас Житинський (Лондон), Транс-Формер (Полтава), Кораллі (Івано-Франківськ)"На фестивалі будуть діяти творчі майстерні, майстер-класи, дискусійні клуби та інші корисні атрибути фестивального відпочинку. Окрім того територія УНЕЖу потішить і прихильників активного відпочинку. Тут діятиме майданчик для пейнтболу, а на Дністрі будуть організовані сплави на катамаранах.

Як і раніше усіх відвідувачів очікує бездоганна організація дійства та фестивального містечка. Так наметовий табір буде відокремлений від решти майданчиків і закритий для тих, хто відвідує лише концерти. Табір буде обладнано туалетами, умивальниками, душовими, а також будуть заготовані місця для багать та питна вода.

Цього разу зареєструватись на фестивалі можна ще не виходячи з дому. На сайті фестивалю діятиме спеціальна форма http://www.unizh.com.ua/festival/attached . Реєстрація буде корисна і з того боку, що до 18 серпня даватиме знижку 10 грн на вхідний квиток, ціна якого на два дні становитиме 60 грн. Зекономити ще 10 грн зможуть ті хто принесуть з собою на фестиваль український прапор. Потрапити на дійство можна буде і зовсім безкоштовно, але для того необхідно буде протягом тижня пропрацювати у Кузні в якості волонтера.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: +38 050 918-24-90 Сергій Лихолай
Безкоштовна інформаційна лінія 8 (800) 501-64-90
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments